Ogłoszenia duszpasterskie – 20.09.2020.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

  1. Niedziela Zwykła – 20.09.2020.r.

 

 

 

 

  1. Dziś nabożeństwa według zwyczajnego niedzielnego porządku.

 

  1. We wtorek – 22 dzień września – o godz. 18.oo rozpocznie się Nowenna do św. Rity. Zapraszam na nią wszystkich czcicieli św. Rity a także wszystkich, którzy borykają się z problemami po ludzku niemożliwymi do rozwiązania.

 

  1. We środę msza św. z Nowenną do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 18.oo. O poprowadzenie rozważań Tajemnic Chwalebnych Różańca Św. przed Nowenną proszę Różę p.w. św. Ojca Pio. Na to nabożeństwo zapraszam wszystkich czcicieli M.B. a szczególnie Członkinie i Członków Róż Różańcowych.

 

  1. W piątek msza św. z Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.oo.

 

  1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę 80 zł na środki czystości. O posprzątanie w sobotę, od godz.8.oo, prosimy Państwa: Andrzej Trzupek, Marian Zborowski, Marek Słowikowski, Stanisław Jacaszek, Stanisław Płachta./18.nz/

 

  1. Zachęcam do czytania katolickich czasopism.
89