Ogłoszenia parafialne – 08.11.2020.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

  1. Niedziela Zwykła – 08.11.2020.r.

 

  1. Dziś nabożeństwa według zwyczajnego niedzielnego porządku. Po mszy św. o godz.15.oo odmówimy różaniec za zmarłych wypominanych w naszej świątyni. Będzie to zakończenie oktawy modlitw za zmarłych.

 

  1. We środę Bożej Opatrzności i M.B. Królowej Polski dziękować będziemy za dar wolności na mszach św. o 7.oo i o 17.oo. Mszę św. o 17.oo poprzedzi Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy a wcześniej modlitwa różańcowa, o poprowadzenie której proszę Różę p.w. NMP Królowej Polski. Rozważając bolesną część różańca modlić się będziemy za Polskę i Polaków. Jeśli możecie zaznaczcie polskość swego domu i rodziny przez wywieszenie naszej narodowej flagi.

 

  1. Przyszła niedziela jest  trzecią niedzielą miesiąca – bardzo więc proszę, w miarę możliwości, o ofiary na składkę inwestycyjną.

 

  1. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła. Na przyszłą sobotę nie zapowiadamy sprzątania.

 

  1. Zachęcam do czytania katolickiej prasy.

 

 

 

 

89