Ogłoszenia parafialne – 15.11.2020.r.

33. Niedziela Zwykła – 15.11.2020.r.

1. Dziś nabożeństwa według zwyczajnego niedzielnego porządku. Dziękuję wszystkim, którzy swoimi ofiarami wspierają dzisiaj inwestycje parafialne.

2. We środę o 17.oo Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy poprzedzona rozważaniem Tajemnic Światła Różańca Świętego, o poprowadzenie której proszę Różę Bł.Karoliny, wypada bowiem w tym dniu Jej liturgiczne wspomnienie. Na nowennę zapraszam wszystkich czcicieli M.B. Po nowennie msza św.

3. Przyszła niedziela jest ostatnią niedzielą Roku Liturgicznego. Cześć szczególną oddawać będziemy Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata. Na mszy św. o godz. 15.oo będzie uroczyste przyjęcie aspirantów do grona ministrantów, po mszy św. zaś poświęcenie nowej figury św. Rity i Nowenna do świętej.

4. O sprzątanie w sobotę od godz. 8.oo prosimy następnych w kolejce parafian: Łukasz Policht, Elżbieta Juszkiewicz, Zdzisław Rymarczyk, Mateusz Pałka, Barbara Drożdż /23nz/

5. Bóg zapłać za ofiary na malowanie prezbiterium: pewnej rodz. za of.600 zł i pewnej osobie za of. 200 zł.

6. Zachęcam do czytania katolickiej prasy.