Ogłoszenia duszpasterskie – 27.12.2020.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
Niedziela Świętej Rodziny – Jezusa Maryi i Józefa – 27.12.2020.r.

1. Dzisiejsza niedziela to Święto Świętej Rodziny Jezusa Maryi i Józefa – dzień modlitwy o błogosławieństwo Boże dla naszych rodzin.

2. We środę na nowennie do M.B. Nieust. Pomocy wraz z różami różańcowymi dziękować będziemy za opiekę M.B. nad naszą parafią. Przed Nowenną proszę o poprowadzenia części radosnej różańca różę p.w. M.B. Nieustającej Pomocy.Po nowennie zmiana tajemnic i msza św.

3. Czwartek jest ostatnim dniem Roku Pańskiego 2020. Zapraszam wszystkich – przyjdźmy podziękować dobremu Bogu za dar życia i wszystkie Boże łaski, przyjdźmy przeprosić za wszelkie zło i prosić o Bożą obecność w naszym życiu. Nabożeństwa będą o godz. 9.oo i 15.oo.

4. Piątek jest pierwszym dniem Nowego 2021. Roku – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. będą tak, jak w niedzielę. Składka przeznaczona będzie na koszty funkcjonowania urzędów diecezjalnych. Jest to też pierwszy piątek stycznia, ale ze względu na uroczystość nie obowiązuje piątkowy post.

5. Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP będzie w sobotę o godz. 7.oo. i o 17.oo.

6. Zgodnie z decyzją Ks. Biskupa w tym roku nie będzie wizyty duszpasterskiej . Zapraszam Was jednak z REWIZYTĄ duszpasterską do kościoła. Będziemy zawierzać Wasze rodziny i wszystkie sprawy dobremu Bogu prosząc o Boże błogosławieństwo. Jutro na mszę św. o godz. 17.oo zapraszam Mieszkańców Mstowa i Podczacza, we wtorek Łęgu, we środę Przedewsia z Porębami i osiedlem nowych domów a w sobotę Wsi z Folwarkiem i Sadzawkami.

7. Bardzo dziękujemy za przygotowanie szopki i dekoracji świątecznych, za stroiki i troskę o piękno naszego kościoła na święta.

8. Dziękujemy też za posprzątanie kościoła i ofiarę 200 zł na środki czystości. O posprzątanie kościoła w sobotę prosimy następujące rodziny: Krzysztof Żelichowski, Wojciech Wiewiórka, Stefan Gulak, Maria Natanek, Jan Grzyb.

94