Ogłoszenia duszpasterskie – 07.02.2021.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
5. Niedziela Zwykła – 07.02.2021.r.

1. We środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 17.oo. W przeddzień Światowego Dnia Chorego będziemy modlić się za wszystkich naszych chorych i powracających do zdrowia. Wcześniej rozważania tajemnic Światła różańca w tej intencji poprowadzi róża p.w. NMP Królowej Polski. Na nabożeństwo to zapraszam wszystkich bardzo serdecznie.

2. We czwartek, we wspomnienie liturgiczne M.B. z Lourdes, będziemy obchodzić w całym kościele Światowy Dzień Chorego. W naszym kościele chorych polecać będziemy Bogu podczas mszy świętej o godz. 7.oo.

3. Dziękujemy za posprzątanie wczoraj naszego kościoła . O sprzątanie w sobotę prosimy następnych Parafian: Grzegorz Kapera, Jan Kutaj, Norbert Kutaj, Andrzej Juszkiewicz, Paweł Frys /1NA/

4. W przyszłą niedzielę Adoracją Pana Jezusa po mszach św. rozpoczniemy Nabożeństwo 40-godzinne.

5. Także w przyszłą niedzielę Komitet Społeczny Rodzice Dzieciom „Razem dla Filipa” zaprasza po każdej mszy św. na kiermasz słodkości. Będzie można zakupić różnego rodzaju ciasta i ciastka. Cały dochód zostanie przekazany na wsparcie leczenia Filipa, który dzielnie walczy z ciężką chorobą.

6. Lecznica Zwierząt w Jodłowniku zawiadamia o corocznej akcji szczepienia psów przeciw wściekliźnie. Szczepienie rozpocznie się we czwartek – 11.02. o godz.8.oo w Łęgu koło P. Kapery i przebiegnie wg porządku takiego, jak co roku. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

89