Ogłoszenia duszpasterskie – 07.03.2021.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
3. Niedziela Wielkiego Postu – 07.03.2021.r.

1. Dzisiaj Msze św. będą przed południem wg zwykłego porządku. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym będą o godz. 15.oo a po nich msza św.

2. We środę proszę o poprowadzenie różańcowych Tajemnic Światła przed nowenną w intencji dobrego przeżycia Rekolekcji Wielkopostnych i o dary Ducha Świętego dla Ojca Rekolekcjonisty Różę p.w. św. Rity z Cascia. Nowenna jak zawsze rozpocznie się o godz. 17.oo a potem będzie msza św. Po nabożeństwie bardzo proszę o pozostanie w kościele Radę Parafialną. Krótkie spotkanie poświęcimy na omówienie kilku kwestii i podjęcie kilku decyzji dlatego bardzo proszę o niezawodną obecność.

3. W piątek Wielkopostna Droga Krzyżowa, rozpocznie się o 17.oo., po niej msza św. Drugie nabożeństwo Drogi Krzyżowej rozpoczniemy o 19.oo. Serdecznie zapraszam.

4. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła i ofiarę 160zł. O sprzątanie w sobotę prosimy następujących Parafian: Marcin Pasionek, Grażyna Janiczek, Wojciech Piechnik, Tomasz Fiust, Sylwester Gocal.

89