Ogłoszenia duszpasterskie – 14.03.2021.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
4. Niedziela Wielkiego Postu – 14.03.2021.r.

1. W imię Boże rozpoczęliśmy Rekolekcje Parafialne. Na stronie internetowej i facebooku parafii, jak też na tablicy ogłoszeń zawieszony jest ich program. Ojciec Rekolekcjonista odwiedzi chorych z posługą sakramentalną we wtorek od godz. 9.oo. Bardzo proszę o zgłoszenie chorych, do których nie jeżdżę w pierwsze piątki w zakrystii dziś albo najpóźniej jutro. Bardzo też proszę o umożliwienie przybycia do kościoła we środę na godz. 10.3o chorych, którzy wyrażą taką chęć. Podczas rekolekcji msze św. poranne będą się rozpoczynać pół godziny wcześniej, czyli o godz. 6.3o., zaś popołudniowe o godz. 18.oo.

2. We środę przed mszą św. na zakończenie rekolekcji o godz. 18.oo rozważania tajemnic BOLESNYCH różańca poprowadzi róża p.w. Bł. Karoliny. Proszę ten różaniec ofiarować w intencji obfitych owoców świętych rekolekcji w nas, w intencji tych, którzy w nich nie uczestniczyli i w intencjach Ojca Rekolekcjonisty. We środę podczas mszy świętych zbierana będzie składka, która wesprze duszpasterstwo Ojca Rekolekcjonisty na Krymie.

3. W piątek Uroczystość św. Józefa. Z racji uroczystości nie obowiązuje post piątkowy od pokarmów mięsnych. Droga Krzyżowa o godz. 17.3o. Natomiast o godz. 19.oo będzie drugie Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla wszystkich, którzy nie mogą być wcześniej a chcą w tym Wielkim Poście towarzyszyć Panu Jezusowi w Jego cierpieniu.

4. Przyszła niedziela jest trzecią niedzielą miesiąca. Składka przeznaczona będzie na malowanie prezbiterium.

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, zakup środków czystości i ofiarę 70 zł. O sprzątanie w sobotę prosimy następujących Parafian: Józef Kapera, Zbigniew Surówka i z Folwarku Janusz Piechnik, Krzysztof Bukowiec, Stanisław Florek.

87