Ogłoszenia Parafialne – 16.05.2021.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE – 16.05.2021.r.

1. Dzisiaj obchodzimy liturgiczną Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Msze św. będą jak w każdą niedzielę. Nabożeństwo Majowe poprzedzone Nowenną do Ducha Świętego będzie o 15.oo – po nim msza św.

2. Przez cały tydzień w dni powszednie Nowenna do Ducha Św. przed Uroczystością Jego zesłania.

3. We środę Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy i msza św. będzie o godz. 18.oo. O poprowadzenie Części Bolesnej Różańca proszę Różę p.w. św. Faustyny.

4. W sobotę przypada liturgiczne wspomnienie Św. Rity. Po południu o godz. 17.45. odśpiewamy majówkową Litanię do Matki Bożej, o 18.oo będzie Nowenna do św. Rity, potem msza św. dziękczynna za wszystkie łaski wyproszone przez Jej wstawiennictwo a na zakończenie mszy św. będzie poświęcenie róż.

5. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Msze św. będą jak w każdą niedzielę. Wyjątkowo o godz.15.oo będzie msza św. Po mszy św. odprawimy Nabożeństwo Majowe, które poprowadzi zespół „Sami Swoi”.

6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. O posprzątanie w sobotę prosimy następujących Parafian: Wiesław Żelichowski, Piotr Lichoń, Antoni Lichoń, Tomasz Kurnik, Ryszard Szlehuber /1nwp20/.

89