Ogłoszenia duszpasterskie – 07.10.2018.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
27. Niedziela Zwykła – 07.10.2018.r.

1. Dziś nabożeństwa według zwyczajnego niedzielnego porządku. Nabożeństwo Różańcowe o godz. 15.oo a po nim msza św..

2. Jeszcze w tym tygodniu, w dni powszednie, Nabożeństwo Różańcowe będzie rozpoczynać się o godz. 18.oo. Po jego zakończeniu będzie msza św.

3. W sobotę ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Bardzo serdecznie Was wszystkich zapraszam na godz. 19.oo.

4. Przyszła niedziela to, jak słyszeliśmy, 18. Dzień Papieski. Na stoliku obok gazet ustawiona będzie skarbonka. Wrzucona do niej ofiara to wsparcie stypendialne ubogiej zdolnej młodzieży. Jednocześnie jest to Dzień Nauczyciela. Sumę ofiaruję Panu Bogu w int. Pani Dyrektor, Grona Pedagogicznego i wszystkich pracowników naszej szkoły, ale także w int. wszystkich pedagogów, naszych Parafian jak również Emerytowanych Nauczycieli. W tej intencji będziemy się także modlić Różańcem. Dlatego, wyjątkowo, Nabożeństwo Różańcowe będzie bezpośrednio po sumie.

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę 100zł na środki czystości. O posprzątanie w sobotę prosimy Państwa: Robert Natanek, Piotr Janecki, Ryszard Janecki, Bogdan Jania, Andrzej Setkowicz.

6. Zachęcam do czytania katolickiej prasy.