Ogłoszenia duszpasterskie – 10.02.2019.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
5. Niedziela Zwykła – 10.02.2019.r.

1. Jutro w całym kościele Światowy Dzień Chorego. Uroczyste nabożeństwo w intencji chorych rozpocznie się w Sanktuarium Limanowskim o godz. 10.oo. W naszym kościele chorych polecać będziemy Bogu podczas mszy świętych o godz. 7.oo i 17.oo.

2. We środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 17.oo. Wcześniej rozważania tajemnic bolesnych różańca poprowadzi róża p.w. M.B. Nieustającej Pomocy zelatorki p. Małgorzaty Kapera. Na nabożeństwo to zapraszam wszystkich bardzo serdecznie.

3. Jak Wam już mówiłem, we czwartek będzie w naszej parafii zakończenie wizytacji kanonicznej dekanatu Tymbark. Trwała ona od maja do listopada ub. roku. Ks. Biskup Leszek Leszkiewicz i wszyscy księża z dekanatu tymbarskiego będą modlić się o godz. 18.oo podczas mszy świętej koncelebrowanej. Bardzo Was proszę, przyjdźcie się pomodlić razem z nami.

4. Dziękujemy za posprzątanie wczoraj naszego kościoła . O sprzątanie w sobotę prosimy następnych Parafian: Andrzej Muta, Adam Ziółkowski, Grzegorz Dziewiński, Przemysław Kotwisz, Zbigniew Dziewiński.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Nabożeństwo 40-godzinne. Od 11.30 proszę o poprowadzenie adoracji Róże św. Rity z Cascia zelatorki p. Anny Duszyńskiej, od 12.30 Różę Bł. Karoliny zelatorki p. Elżbiety Górka a od 13.3o o poprowadzenie adoracji proszę Róże M.B. Nieustającej Pomocy zelatorki p. Małgorzaty Kapera.

6. Pan Wójt Gm. Jodłownik
– informuje, że przedłuża termin składania wniosków o zmianę przeznaczenia swoich terenów np. z rolnego na budowlany. Pisemne wnioski można składać w pokoju nr 10 UG od dnia 11.lutego do dnia 04. Marca 2019r.
– zaprasza na zebrania wiejskie w przyszłą niedzielę: mieszkańców Krasnego do remizy OSP na godz. 8.30 a mieszkańców Słupii na godz.18.00 do budynku szkoły tamże. Przewidziane jest m.in. sprawozdanie z realizacji budżetu oraz wybory sołtysów i rad sołeckich