Ogłoszenia duszpasterskie – 09.08.2020.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

  1. Niedziela Zwykła – 09.08.2020.r.

 

  1. Serdecznie witamy wszystkich wakacyjnych Gości. Niech ten pobyt będzie dla Was czasem nabrania sił fizycznych i duchowych. Dzisiaj ofiary na składkę przeznaczone są na utrzymanie Uniwersytetu Papieskiego św. Jana Pawła II.

 

  1. We środę Nowenna do M.B.Nieust. Pomocy o godz.19.oo. O poprowadzenie rozważań tajemnic bolesnych różańca proszę Różę p.w. św. Rity z Cascia.

 

  1. We czwartek zapraszamy wszystkich na godz. 19.oo. Rozpoczniemy wtedy kolejne już w naszej parafii Nabożeństwo Fatimskie.

 

  1. W sobotę przeżywać będziemy Uroczystość Wniebowzięcia NMP – Matki Bożej Zielnej, tradycyjny dzień dziękczynienia Bogu przez wstawiennictwo Matki Bożej za plony ziemi. Porządek mszy świętych będzie taki, jak w niedzielę. Po każdej mszy św. poświęcenie ziół. Mszę św. dziękczynną za szczęśliwe zbiory w naszej parafii odprawię o godz. 10.3o. Jest to też 100. rocznica Cudu nad Wisłą i Święto Wojska Polskiego. W naszych modlitwach pamiętajmy o Ojczyźnie i Jej Obrońcach.

 

  1. W przyszłą niedzielę – trzecią miesiąca – składka inwestycyjna.

 

  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. O posprzątanie w sobotę prosimy Państwa: Kazimierz Sara, Tomasz Sara, Mateusz Pasionek, Grzegorz Bobek, Mirosław Starzec./12nz/. Sprzątanie wyjątkowo będzie w piątek od godz. 19.30.

 

  1. Został ogłoszony nabór do LO dla Dorosłych w Szczyrzycu. Szczegóły na tablicy ogłoszeń albo w Zesp.Szkół w Szczyrzycu.