Ogłoszenia parafialne – 16.08.2020.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

  1. Niedziela Zwykła – 16.08.2020.r.
  2. Serdecznie witam wszystkich wakacyjnych Gości. Niech ten pobyt będzie dla Was czasem nabrania sił fizycznych i duchowych. Dzisiaj ofiary na składkę przeznaczone są na nasze parafialne potrzeby.

 

  1. We środę msza św. z Nowenną do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 19.oo. Wcześniej o poprowadzenie rozważań Tajemnic Bolesnych Różańca św. proszę Różę p.w. Bł. Karoliny. Zapraszam czcicieli M.B.

 

  1. W piątek msza św. o godz. 7.oo i o 19.oo z Koronką do Bożego Miłosierdzia.

 

  1. W sobotę o godz. 9.oo rozpocznie się pierwsza spowiedź święta dwanaściorga naszych parafian. O 19.oo na Nowennie do św. Rity polecać będziemy  dzieci i ich najbliższych Panu Bogu przez wstawiennictwo Świętej. Po Nowennie będzie msza św.

 

  1. W przyszłą niedzielę, na mszy św. o 10.3o, przeżywać będziemy uroczystość I Komunii Św.. W związku z tym wszystkie osoby nie związane rodzinnie z tą uroczystością stanowczo proszę o wybranie innej mszy św. niż suma w przyszłą niedzielę, aby nie tworzyć niepotrzebnego tłoku i nie stwarzać dla dzieci i siebie dodatkowego zagrożenia. Proszę też o pozostawienie wszystkich ławek do dyspozycji rodziców dzieci.

 

  1. Dziękuję za posprzątanie kościoła w piątek i ofiarę 70zł na róże dla św. Rity. O sprzątanie w najbliższą sobotę od godz.10.15 proszę Państwa RODZICÓW DZIECI, KTÓRE W ZBLIŻAJĄCYM SIĘ ROKU SZKOLNYM BĘDĄ UCZĘSZCZAĆ DO KLASY III.

 

  1. Bardzo Wam dziękuję raz jeszcze za nasze dziękczynienie za plony i błogosławieństwo B. we wszelkich naszych pracach. Dziękuję za przygotowanie żniwnych snopów i wieńców poszczególnym wioskom a szczególnie Paniom z Kół Gospodyń, za bochen chleba i owoce, za piękną liturgię i „Samych Swoich” grających i śpiewających na chwałę Matki Bożej i większą chwałę Bożą.