Ogłoszenia duszpasterskie – 05.03.2017.r.

1.Niedziela Wielkiego Postu – 05.03.2017.r.

1. Dzisiaj Msze św. będą przed południem wg zwykłego porządku. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym będzie o godz. 15.oo a po nim msza św.

2. We środę przed Nowenną do M.B. Nieustającej Pomocy i mszą św. o 17.oo rozważania tajemnic RADOSNYCH różańca poprowadzi róża p. Małgorzaty Kapera. Na nowennę zapraszam wszystkich a zwłaszcza oprócz róży prowadzącej różaniec, róże Bogusławy Mazanek  i Marii Leśniak.

3. W piątek o godz. 17.oo Droga Krzyżowa a po niej msza św. Po mszy św. katecheza dla II klasy gimnazjum z rodzicami. Natomiast o godz. 19.oo Nabożeństwo Drogi krzyżowej dla wszystkich, którzy nie mogą być o godz.17.oo a chcą w tym Wielkim Poście towarzyszyć Panu Jezusowi w Jego cierpieniu.

4. W sobotę o godz.9.oo na plebanii będzie katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców

5. Przyszła niedziela jest Dniem Modlitwy, Postu i Solidarności z misjonarzami. Na stoliku pod chórem będzie wystawiona od środy skarbona na dobrowolne ofiary na wsparcie z tej okazji misji i misjonarzy.

6. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła i ofiarę 100zł ma środki czystości. O sprzątanie w sobotę prosimy Parafian z Łączek.

7. Na naszej stronie internetowej pojawiła się zakładka PoSłowie. Jest to kilka myśli na temat niedzielnej ewangelii. Polecam.

8. Jest możliwość uzyskania wsparcia finansowego na restrukturyzację małych gospodarstw rolnych. Szkolenie na temat sporządzania wniosków i biznesplanów będzie we środę, 8.marca w remizie OSP Jodłownik.

9. Zachęcam do czytania religijnej prasy.