Ogłoszenia duszpasterskie – 19.11.2017.r.

I ŚWIATOWY DZIEŃ UBOGICH – XXXIII Niedziela Zw.- 19.11.2017.r.

1. Dziś obchodzimy pierwszy raz ustanowiony przez Ojca Świętego Franciszka Światowy Dzień Ubogich. Nabożeństwa według zwyczajnego niedzielnego porządku. Bardzo dziękuję Wam za dzisiejsze ofiary złożone na potrzeby tego kościoła i naszej parafii.

2. We środę o 17.oo Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy będzie poprzedzona modlitwą różańcową, o poprowadzenie której proszę Różę Bł. Karoliny, zelatorki p. Elżbiety Górka. Po nowennie msza św.

3. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia i msza św. o godz. 17.oo.

4. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła. O sprzątanie w sobotę prosimy następnych w kolejce parafian: Jacek Grucel, Jan Chorąży, Marcin Limanówka, Stanisław Limanówka, Zbigniew Piechnik.

5. W przyszłą niedzielę, ostatnią w roku liturgicznym oddamy cześć Chrystusowi Królowi Wszechświata i pomyślimy wspólnie o naszej duchowej drodze do Pana Boga przebytej w tym roku.

6. Za 2 tygodnie, w 1.Niedzielę Adwentu zapraszam na spotkanie Radę Parafialną po mszy św. o godz.15.oo, czyli ok. godz. 16.oo. Chciałbym złożyć sprawozdanie z tego co się udało w tym roku i wstępnie zaplanować działania na rok przyszły.

7. W dzisiejszym „G.N.” jest wiele ciekawych artykułów. Zachęcam do czytania.