Ogłoszenia duszpasterskie – 19.01.2020.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
2. Niedziela Zwykła – 19.01.2020.r.

1. Dzisiaj Msze św. będą przed południem wg zwykłego porządku niedzielnego, ale popołudniowa msza św. w intencji naszych Babć i Dziadków rozpocznie się o godz. 14.oo.
Trwa tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Pamiętajmy o tej intencji w naszych osobistych modlitwach. Szczególnie prośmy o jedność wszystkich wierzących w Chrystusa odmawiając codzienny dziesiątek różańca w ramach Róż Różańcowych.
2. We środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy i msza św. o godz. 17.oo. O poprowadzenie rozważań tajemnic bolesnych Różańca w intencji jedności wśród nas i jedności wszystkich wierzących w Chrystusa, proszę Różę p.w. św. Faustyny.
3. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę 80zł na środki czystości. O sprzątanie w sobotę proszę Państwa: Stanisław Limanówka, Andrzej Piechnik, Zbigniew Piechnik, Henryk Kozak, Marian Brzeziński.
4. Niezmiennie zachęcam do zakupu i czytania katolickiej prasy.
5. Rada Rodziców naszej szkoły organizuje charytatywną zbiórkę pieniędzy na lek dla małej Marysi Miąsko. Sytuację dziecka znacie. Szczegóły są na tablicy ogłoszeń. Zbiórka odbędzie się w przyszłą niedzielę przy kościele. Zróbmy ze swojej strony wszystko, co możemy. Dlatego zbieramy pieniądze, ale, proszę, do tego, co wrzucicie do skarbonek dołączcie przynajmniej jedno „Zdrowaś Maryjo…” w intencji Marysi i jej rodziców. My zróbmy, co możemy a WSZYSTKO jest w rękach Bożych.