Ogłoszenia duszpasterskie – 02.02.2020.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
4. Niedziela Zwykła – 02.02.2020.r.

1. We środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 17.oo. Wcześniej rozważania tajemnic radosnych różańca poprowadzi róża p.w. Bł. Karoliny. Na nabożeństwo to zapraszam wszystkich bardzo serdecznie.
2. We czwartek- pierwszy miesiąca – od 16.3o adoracja prowadzona przez Bractwo Światła w int. powołanych do Służby B. a potem msza św.
3. Piątek jest też Pierwszym Piątkiem Lutego. Do chorych w domach pojadę od godz.8.3o. Okazja do Spowiedzi św. będzie codziennie przed mszą św. poranną a we środę, czwartek i piątek od godz. 16.3o.
4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Nabożeństwo 40-godzinne. Od 11.30 proszę o poprowadzenie adoracji Róże św. Rity z Cascia zelatorki p. Anny Duszyńskiej, od 12.30 Różę Bł. Karoliny zelatorki p. Elżbiety Górka a od 13.3o o poprowadzenie adoracji proszę Róże M.B. Nieustającej Pomocy zelatorki p. Małgorzaty Kapera.
5. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła. O sprzątanie w sobotę prosimy następujących Parafian: Stanisław Kapera, Kazimierz Piechnik, Marek Węgrzyn, Krzysztof Węgrzyn, Józef Piechnik.
6. Wójt Gm. Jodłownik informuje, że wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do prod. rolnej na rok 2020 należy składać w dniach 03-29.lutego. Wnioski wraz z fakturami VAT za okres od 01.VIII.2019.r. do 31.I.2020.r. składa się w budynku UG Jodłownik w pokoju nr 26.
Informuję również, iż rolnicy posiadający duże jednostki przeliczeniowe bydła, zobowiązani są do dostarczenia stosownego zaświadczenia z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
7. Lecznica Zwierząt w Jodłowniku zawiadamia, że we czwartek 6.02. odbędzie się szczepienie psów. Początek od 8.oo koło p. Kapery a potem wg.rozpiski wywieszonej na tablicy ogłoszeń.
8. Organizatorzy kwesty przeprowadzonej w ubiegłą niedzielę na rzecz małej Marysi informują, że zebrano 12 386, 02 zł.i serdecznie dziękują za ten dar serca wszystkim darczyńcom i wolontariuszom.