Ogłoszenia parafialne – 16.02.2020.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
6. Niedziela Zwykła – 16.02.2020.r.

1. Dzisiaj, w trzecią niedzielę miesiąca dziękuję Wam za ofiary na tacę, które są jakimś rodzajem włączenia się i brania odpowiedzialności za wspólnotę, którą tworzymy jako parafia. Dziś też kontynuujemy Nabożeństwo 40-godzinne. Od 11.30 proszę o poprowadzenie adoracji Różę św. Jana Pawła II od 12.30 Różę św. Antoniego i Różę św. O. Pio a od 13.3o Różę Świętej Rodziny i Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.
2. We środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 17.oo. Wcześniej rozważania tajemnic bolesnych różańca poprowadzi róża p.w. św. Jana Pawła II zelatorki p. Barbary Kutaj. Na nabożeństwo to zapraszam wszystkich bardzo serdecznie.
3. We czwartek zapraszam dzieci przygotowujące się do I Spowiedzi i Komunii Św. i ich rodziców na wspólną modlitwę i mszę św. o godz.17.oo. Po mszy św. będzie jeszcze chwila spotkania.
4. W piątek będziemy modlić się z kandydatami do bierzmowania i ich rodzicami. Na Koronkę i mszę św. o 17.oo zapraszam uczniów VII i VIII klasy.
5. Dziękujemy za posprzątanie wczoraj naszego kościoła, przyozdobienie kwiatami i ofiarę 60zł na środki czystości . O sprzątanie w sobotę prosimy następnych Parafian: Zofia Wójtowicz, Marian Kutaj, Tadeusz Węgrzyn, Anna Drożdż, Zbigniew Drożdż.
6. W przyszłą niedzielę kontynuujemy Nabożeństwo 40-godzinne. Od 11.30 proszę o poprowadzenie adoracji Bractwo Światła, od 12.30 Różę św. Teresy od Dzieciątka Jezus a od 13.3o Różę św. Faustyny.