Ogłoszenia duszpasterskie – 07.07.2019.r.

-=INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
14. Niedziela Zwykła – 07.07.2019.r.

1. Serdecznie witamy wszystkich wakacyjnych Gości. Życzymy jak najlepszego wypoczynku.

2. We środę msza św. z Nowenną do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 19.oo. O poprowadzenie rozważań tajemnic światła różańca proszę Różę p.w. Bł. Karoliny. Zapraszamy wszystkie członkinie i wszystkich członków Róż Różańcowych.

3. W sobotę zapraszam na trzecie już w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Rozpoczniemy je o 19.oo.

3. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona jest na WSD w Tarnowie

4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę 100 zł na środki czystości. O posprzątanie w sobotę prosimy Państwa: Barbara Zdebska, Krzysztof Zamora, Stanisław Dziedzic, Mateusz Niewidok, Jacek Kucharczyk.

5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.

6. Powiat Limanowski przeprowadzi w dniach 08.07-15.08 taksację lasów. Po jej wykonaniu powstanie projekt uproszczonego planu urządzenia tych lasów.

 

89