Ogłoszenia duszpasterskie – 28.06.2020.r.

13. Niedziela Zwykła – 28.06.2020.r.

1. Serdecznie witamy wszystkich wakacyjnych Gości. Życzymy jak najlepszego wypoczynku. Dzisiaj wybory Głowy Państwa. Pamiętajmy o tym obowiązku wynikającym z czwartego Przykazania Bożego.

2. Jutro wypada Uroczystość SS Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. będą o 7.oo, 9.oo i o 19.oo. Składka z tego dnia jest przesyłana do Rzymu jako tzw. świętopietrze do dyspozycji Ojca Św. Franciszka. Od kilku lat święto to nie jest obowiązujące pod grzechem. Można wobec tego normalnie pracować, ale zachęcamy w tym dniu do uczczenia SS. Apostołów uczestnictwem we mszy świętej.

3. We środę msza św. z Nowenną do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 19.oo. O poprowadzenie rozważań tajemnic radosnych różańca proszę Różę p.w. św. Ojca Pio.

4. We czwartek, jak w każdy I Czwartek miesiąca, zapraszam wszystkie członkinie Br. Światła i Was wszystkich na adorację Pana Jezusa w intencji powołań. Rozpocznie się o 18.3o. Potem będzie msza św.

5. Piątek jest pierwszym piątkiem lipca – do chorych ksiądz pojedzie od godz. 8.3o. Msze święte o Najświętszym Sercu Pana Jezusa będą o godz. 7.oo i 19.oo. Okazja do spowiedzi codziennie przed mszami świętymi.

6. W sobotę wotywa o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 7.oo.

7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. O sprzątanie w sobotę prosimy pozostałych mieszkańców Łączek.

8. Pan Wójt informuje, że od jutra do środy można w UG składać wnioski o oszacowanie szkód powstałych w wyniku intensywnych opadów. Należy zabrać ze sobą kopię wniosku obszarowego i nakaz płatniczy za 2020 rok oraz dowód osobisty.