Ogłoszenia duszpasterskie – 06.09.2020.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

  1. Niedziela Zwykła – 06.09.2020.r.

 

 

 

 

  1. Nabożeństwa dzisiaj według zwyczajnego niedzielnego porządku.

 

  1. We wtorek przypada Uroczystość Narodzenia NMP – w naszej tradycyjnej pobożności Matki Bożej Siewnej. Msze św. będą o 7.oo i 18.oo. Po mszach będzie poświęcenie ziarna siewnego.

 

  1. We środę msza św. z Nowenną do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 18.oo. Na to nabożeństwo zapraszam wszystkich czcicieli M.B. O poprowadzenie rozważań Tajemnic Światła różańca św. proszę Różę p.w. św. Antoniego.

 

  1. W przyszłą niedzielę o godz. 19.oo rozpoczniemy przedostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszamy wszystkich, którzy uczestniczyli w nim dotąd i tych, którzy jeszcze w tym nabożeństwie nie brali udziału. Nie będzie w przyszłą niedzielę mszy św. o godz. 15.oo.

 

  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. O posprzątanie w sobotę od godz. 8.oo prosimy Państwa: Jacek Kucharczyk, Przemysław Hejmo, Krystyna Tabak, Andrzej Tabak, Mariusz Tabak/15nz/

 

  1. Zachęcam do czytania katolickiej prasy.

 

 

 

 

 

 

 

89