Ogłoszenia duszpasterskie – 05.06.2016.r.

1. Dzisiaj po południu o godz. 15.oo msza święta poprzedzona Nabożeństwem Czerwcowym.

  2. W liturgii obchodzić będziemy w tym tygodniu wspomnienia: we środę św. Jadwigi Królowej, w piątek bł. Bogumiła a w sobotę św. Barnaby ,Apostoła

  3. We środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 18.oo. O godz. 17.45 proszę o poprowadzenie różańca Różę p. Małgorzaty Kapera. Zapraszam wszystkich czcicieli M.B. a szczególnie Róże Różańcowe p. Bogusławy Mazanek, Małgorzaty Kapera i Marii Leśniak.

  4. W piątek msza św. o godz. 18.oo będzie poprzedzona Koronką do Miłosierdzia Bożego.

  5. W sobotę zapraszam na mszę św. o godz. 18.oo wszystkich, którzy pragną się pomodlić o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej przy pracach polowych oraz o dobre urodzaje.

  6. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na funkcjonowanie Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.    

  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła wczoraj. O posprzątanie w sobotę proszę Państwa: Tomasz Kapera, Kazimierz Kozak, Józef Foszczyński, Józef Błoniarz, Zbigniew Sutor.

  8. Bóg zapłać także pewnej rodz. za ofiarę 500 zł na nagrobek + Ks. Marka i pewnej osobie za ofiarę 100zł przeznaczoną na funkcjonowanie parafii.

  9. Bardzo zachęcam Was do zainteresowania się nowym numerem „G.N.”

89