Ogłoszenia duszpasterskie – 05.02.2017.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

5.Niedziela Zwykła – 05.02.2017.r.

 

  1. Dzisiaj Msze św. będą przed południem wg zwykłego porządku. O godz. 12.oo wprowadzeniem zwłok do kościoła i wspólnym różańcem rozpoczną się uroczystości pogrzebowe ś.p. Stanisława Drożdża

 

  2. We środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 17.oo. Wcześniej rozważania tajemnic ŚWIATŁA różańca poprowadzi róża p.. Anny Duszyńskiej. Na nabożeństwo to zapraszam Was wszystkich, Członkinie i Członków Róż, szczególnie zaś róże p. Anny Duszyńskiej, Marii Różana i Józefa Różany. Mszy św. porannej we środę nie będzie.

 

  3. W piątek o 17.oo msza św. z Koronką do Miłosierdzia Bożego.

 

  4. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Nabożeństwo 40-godzinne. Po sumie do godz. 12.30 proszę o poprowadzenie adoracji Pana Jezusa wystawionego w Najświętszym Sakramencie Siostry z Bractwa Światła. Od 12.30 do 13.30 Róże Różańcowe Pań Bogusławy Mazanek i Małgorzaty Kapera. Od 13.30 do 14.30 Róże Różańcowe Pań Marii Leśniak i Anny Duszyńskiej.

 

  5. W sobotę, w liturgiczne wspomnienie M.B. z Lourdes, modlić się będziemy w intencjach naszych chorych.

 

  6. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła. O sprzątanie w sobotę prosimy następujących Parafian: Stanisław Kurnik, Grzegorz Kurnik, Jan Sora, Stanisław Kuśnierz, Czesław Kurnik.

 

  7. W dzisiejszym „G.N.” wspomnienie o zamordowanej w Boliwii polskiej wolontariuszce misyjnej Helenie, o tym czy marihuana leczy czy truje a także o niezwykłym krawcu, który Karola Wojtyłę nauczył pracy nad sobą.               

89