Ogloszenia duszpasterskie – 02.04.2017.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

5. Niedziela Wielkiego Postu – 02.04.2016.r.                                   

 

 

 

   

  1. We środę przed Nowenną do M.B. Nieustającej Pomocy i mszą św. o 18.oo rozważania tajemnic RADOSNYCH różańca poprowadzi róża p. Bogusławy Mazanek . Na nowennę zapraszam wszystkich a zwłaszcza, oprócz róży prowadzącej różaniec, róże Małgorzaty Kapera i Marii Leśniak. Po mszy św. Katecheza dla II klasy gimnazjum. Bardzo proszę o obecność dzieci i Rodziców.  

 

  2. W piątek o godz. 18.oo Droga Krzyżowa a po niej msza św. Natomiast o godz. 19.3o Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla wszystkich, którzy nie mogą być o godz.18.oo a chcą w tym Wielkim Poście towarzyszyć Panu Jezusowi w Jego cierpieniu.

 

  3. W sobotę nie będzie katechezy z rodzicami przed I Komunią Św. O 9.oo zapraszam natomiast wszystkich ministrantów i lektorów na zbiórkę.

 

  4. Przyszła niedziela to już Niedziela Palmowa. Uroczyste poświęcenie palm na sumie. Po mszy św. będzie tradycyjny konkurs palm ogłoszony przez Pana Wójta naszej gminy. Komisja konkursowa weźmie pod uwagę wykonanie palm zgodnie z miejscową tradycją.

 

  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę  na środki czystości. O sprzątanie w sobotę proszę następujących Parafian: Paweł Hacuś, Adam Wójtowicz, Stanisław Gębik, Paweł Łapczyński, Kazimierz Kuśnierz.

 

  6. Zachęcam do zakupu i czytania katolickiej prasy.